Türgi koorimiskinnas Hammam

Türgi koorimiskinnas

Traditsiooniline Türgi koorimiskinnas eemaldab surnud naharakud, nii et nahk tundub sile ja siidpehme. Lisaks soodustab see verevarustust, parandab jumet ja pehmendab nahka. Valmistatud ainulaadsest ainest, mis ergutava massaaži käigus eemaldab nahalt vanad naharakud ja liigse rasu.

Jämedakoeline hammami koorimiskinnas, sobib nii näopesuks kui ka kehapesuks. Kessa maksimaalse kooriva efekti saamiseks tuleks koorimine teha kogu pesuprotseduuri lõpus. Vahel aga tehakse keha märjaks kooritakse ära ja seejärel kantakse seep.
Materjal: loofa (sisal) ja siid

Sobib tugevamaks koorimiseks. Kessat võib kasutada rohke seebi või dušigeeliga kui head tugevatoimelist pesukinnast. Kessa maksimaalse kooriva efekti saamiseks tuleks koorimine teha kogu pesuprotseduuri lõpus. Kandke õhuke kiht seepi nahale ning siis hõõruge kogu keha tugevate liigutustega üle. Koorivat liigutust võib kirjeldada kui riivimist või hööveldamist: üks liigutus on tugev, teine õrn. Kui kinnas on liiga seebine, siis loputage see vahepeal puhtaks, sest liigne seebivaht takistab koorimist. Pärast koorimist peske kessa kindlasti puhtaks. Pestes keerake ka pahupidi ja peske seest üle õmbluseservad, sest sinna koguneb mahakooritud naha pudi.

Saadaval ka koos käsitöö seebiga.

 

Tootjamaa: Türgi

 

6.90