Õpetajad

Kätlin Rahnel

OM massaaž Tervise- ja Heaolu Keskuse omanik, juhataja, koolitusjuht, praktikajuhendaja, koolitaja tase 5 (https://www.kutseregister.ee/kutsed), tegev massöör.

Mag.iur, Akadeemia Nord õigusteaduskond

Eesti Massaazi- ja Teraapiakool: massöör tase 5 massöör, lõpetanud 2016 aastal massööri täiskasvanute täiendkoolituse 1 aastase baasõppe ja läbinud hulgaliselt täiendkoolitusi, st viimase viie aasta jooksul läbinud kõik massaažikooli poolt pakutavad massaazikursused, v.a Shiatsu  ja Tiibeti Meditsiini ja KuNye massaazi koolitus, mida omandas omal käel. Omab 6 aastast töökogemust isiklikes OM Massaaz massaaži tubades massöörina töötades (My Fitness Rocca al Mare; Rocca al Mare Tennisekeskuses, ja OM Massaaž massaazitoas OM Massaaž Muraste massaažitoas. Omab ka koolituse kogemust varasemalt. On osalenud massaažikoolituste pidamisel Maaja Zelmini joogalaagris 2021 a, Budistliku Filosoofia Koolis Lodey Pema Zhedpa ja OM Massaaž Tervise- ja Heaolu Keskuses korraldades ise massaaži koolitusi kui ka organiseerides Tiibeti meditsiini koolitusi kui ka meditatsiooni ja Tiibeti budistliku filosoofia alaseid koolitusi ja nende tõlget. Osaleb ka Eesti Joogaühingu joogaõpetaja 3 a koolitusel kust temast saab joogaõpetaja. Jooga tunde läbi viinud mõnel korral. Läbinud Reiting Koolituskeskuse PR OÜ Täiskasvanute täiendkoolituse koolitaja (andragoog) kursuse 2022-2023, saanud Täiskasvanute Täiendkoolitaja kutse aprillis 2023.

Sternum OÜ refleksoloogia koolitus 2a. Idamaiste massaazisuunade õpetus, abistab korraldada Tiibeti raviarstide Eestis viibimist ja teeb klientidele selle alaseid vastuvõtte juba 6 aastat. Samuti huvitub Tiibeti Meditsiinist lisaks kohalikele teraapia võimalustele ja loodab, et Eestis kasvab lähiajal huvi ka idamaiste ravisuundade vastu. Huvitatud isikutele saadan oma koolitaja Portfoolio lingi.

 

 

Solvi Kruus

Laste massöör, tegevusterapeut, rasedate massöör.

Solvi Kruus on treeneriharidusega beebide- ja väikelaste võimlemisõpetaja ning tegutsenud beebinduse valdkonnas juba 20 aastat. 1987 omandas hariduse Tartu Riiklikus Ülikoolis treener-õpetajana kergejõustiku erialal.

1990-1997 pühendus kolme lapse kasvandamise, rõhuasetusega ujumine ja  aktiivne tegelus ning muusikatunnid. 1997 omandas massööri eriala Kosmeetikute- ja Juuksurite erakoolis. (klassikaline massaaz ja sissejuhatus beebidemassaazi). 2003-2005 osales Rahvatantsujuhtide Koolitusel. 2013-2020.a. on olnud Tallinna Võimlemispidude beebide-ja väikelaste võimlemiskavade autor ja lavastaja.

Solvi on läbinud täiendkoolitused füsioteraapia, beebide-väikelasteujumise, akrobaatika, tantsu ja folkloori alal. Hetkel peamiselt tegev Lääne Tallinna Keskhaigla Naistekliiniku Perekeskuses. 

Silja Lipp

Pikaajaliste kogemustega massöör (üle 10 aasta).

Tradits massaaziliigid, Hiina traditsiooniline meditsiin, Frantsila õietilga teraapia, Usui koolkonna Reiki meister, Keha Barse, looduse ja looma teraapiat, ohvriabi, lõpetanud tegevusjuhendaja eriala. Hetkel pakub savi- ja turbamassaaži koolitusi.

Tsering Chozom

Tiibeti meditsiini arst, õpetaja. KuNye massaazi õpetaja. Tiibeti meditsiini suur asjatundja Tsering Chosom- eraarst (private physician) on õppinud Tiibeti traditsioonilist meditsiini 12 aastat ja juba lapsepõlvest saadik oma õpetaja Lama Kunga kõrval. Peale õpinguid omandas ta tavalise ja ebatavalise praktika ja omandas kogemused ja on ravinud ja aidanud inimesi 22 aastat. Ta on läbinud Yuthok kolme juure praktikad siis spetsialiseerunud arstiks, tiibeti meditsiini spetsialistiks Indias, Nepaalis ja Bhutanis. Tema ravi vajavad mitmed nimekad tiibeti budismi õpetajad. Tema eriliseks omduseks on valmistada tiibeti meditsiini ravimeid, need on tal ka Eestis kaasas ja teeme ka patsientidele vastuvõtte. Kuruse kestus 60 päeva, toimuvad ka vastuvõtud. Registreeruda aegsasti. Kursused toimuvad tiibeti keeles, inglise keelse tõlkega laama Lopon Karma Tshewangi poolt. Õpetaja on maailmas tuntud Tiibeti meditsiini ravimite vamistamise poolest ja tal on üle 22 aasta praktikat ja õpet. Suurepärane võimalus kõigil omandada uudne Tiibeti ravimeetod Tallinnas! Sobilik eriti terapeutidele, massööridele jm praktikutele kes soovivad teisi aidata. Sertifitseeritud Nepaali Tiibeti Meditsiini koolides, õpetaja, arst.

Lobsang Tenzing Lama

17 aastaselt hakkas õppima Tiibeti Meditsiini oma õpetaja dr. Tshewang Dondrupi juures alustades 4 juurtantrast Nubri külas (Nepalis Tiibeti piiri lähedal asuv küla), peale õpetaja surma läks ta Tiibetisse õppima meditsiini oma arstist sugulase juurde mitmeks aastaks, ta käis seal suviti 3-6 kuud igal aastal. Ta praktiseeris meditsiini 23 eluaastast Tiibeti dr. Gelak Giatso juures 1,5 a tema Kliinikus Kathmandus. Peale seda aitas ta Nepaali külades igal aastal 2korda aastas vastu võtta 2000 patsienti tehes vabatahtlikku tööd. Kui ta elas Nubri külas tegi ta kõik ravimid ise tehes seda tööd palju aastaid. Euroopa piirkonnast on käinud nt Venemaal 2 korda ja tegeles paljude patsientidega. Tal on töökogemust praktiseeriva ravijana 22 aastat. Ta on käinud koolides ja paljudel kursustel, siin mõned alljärgnevad: (Sertifikaadid) Sowa Rigpa Association Nepal; lõpetanud 5 aastase õppe Yuthok Sorig Medical Institute-is, Sowa Rigpa International College. Sowa Rigpa Association Nepal on andnud talle ka aukirja selle eest, et ta on aidanud paljusid inimesi heategevuslikus korras. Hetkel töötab: Phudrak Sorig Medical and Astrology Clinic (Meditsiini ja Astroloogia Kliinikus). Ta on auväärne ravitseja ja Tiibeti Meditsiini spetsialist kes on tulnud inimesi aitama oma teadmiste ja oskustega. Sertifitseeritud Nepaali Tiibeti Meditsiini koolides, õpetaja, arst.

Share This