OM Massaaži Tervise- ja Heaolu Koolituskeskus

Tere tulemast OM Massaazi Tervise- ja Heaolu Koolituskeskuse kodulehele!

Oleme Tallinna kohalik väikeettevõte kes pakub

massaaziteenuseid (OM massaazitubades, asutustes, kodus, suvepäevadel jm)

massaazikoolitusi (massaazi töötubasid)

rullmassaaž

kursusi kehateraapiatest (spahoolitsused, loodusravi jpm)

Meie kontseptsioon ja eesmärk on inimestele pakkuda laiapõhjalist ning terviklikku lähenemist inimese kehale, meelele, tervisele ja heolule. Kogu meie tervis ja heaolu on seotud meie teadmiste hulgaga ja tervisliku eluviisi edendamisega ja preventatiivsete ravimeetoditega. Kui teame mis on meie tervise aluseks ja haiguste algpõhjuseks on meil võimalik hoolitseda enda ja oma lähedaste eest lihtsate meetoditega. Õpetus õigest toitumisest, tervest keskkonnast ja positiivsest mõtlemisest on oluline. Kuidas saada rahulikum meel, tervem keha, parem mälu, rohkem energiat ja rõõmus meel seda kõik saate teada meie massaažitoast. Info toimuva osas leiate meie kodulehelt ommassaaz.ee!

OM massaaz alustas massaaziteenuste osutamist 06.04.2017. Selle ajaga oleme jõudsalt arenenud kohalikuks väikeettevõtteks kes soovivad teenindada abivajavaid massaazikliente Rocca al Mare tennisekeskuses Haabersti 5 teenindades eraisikuid, keskuse töötajaid, kliente ja My Fitnessi kliente, kliente väljaspoolt maja ning ka Sport ID kliente ning asutusi. Vastavalt võimalusele pakume loenguid vaimse tervise jm teemadel. Plaanime teha ka suvelaagreid kus teeme koos meeleharjutusi, joogat ja meditatsiooni Tiibeti budistlikust filosoofia alusel. Uurime Tiibeti meditsiini, Hiina meditsiini jpm. Kuna huvi kasvas idamaiste ravimeetodite vastu tekkis vajadus kutsuda Tiibetist ja Nepaalist Tiibeti Meditsiini arste kes õpetaks meile seda iidset ravisüsteemi ning Kunye massaazi ja muid teraapiaid, samuti aitavad arstid analüüsida siinsete inimeste tervist ja anda soovitusi raviks ja tervise edendamiseks kui nad estis viibivad. Paljudele klientidele pakub huvi enesarendus massaaži osas, teeme aegajalt ka massaazi- ja erinevate loodusteraapiate valdkonnas töötubasid. Pakume uudsena ka jooga individuaaltunde tunnustatud joogatreener Maaja Zelminiga.

Meie ridades on oma ala spetsialistid, massöörid, füsioterapeudid, joogatreenerid. Olete alati oodatud mõnusale massaazile või enesetäiendusloengule või joogatundi.

Töötajad:

Massöör, koolitaja Kätlin Rahnel

On 6 aastase praktilise kogemusega massöör, Omab massöör tase 5 kutset ja hulgaliselt täiendkoolitusi. Et saada massööriks olen läbinud Eesti Massaaži- ja Teraapiakooli. Lisaks sellele olen läbinud arvukalt massaaži-, refleksoloogia jm teraapia alaseid täiendkoolitusi, et ennast pidevalt kursis hoida uute massaaži suundadega.  Samuti olen Eesti Joogaühingus joogaõpetaja 3 aastasel õppel ning korraldan Tiibeti meditsiini alaseid koolitusi.

Lemmikmassaažideks on klassikaline massaaž, Lomi- Lomi ja aroomi massaaž. Pakub kõiki peamisi massaažiliike mis on meie teennuste loetelus. Peamiseks rõõmu allikaks on talle see kui saab kedagi aidata.

Kätlinil on kaTäiskasvanute täiendkoolitaja kutse tase 5 ja ta koolitab massööre.

Kolm Kalliskivi OÜ juhataja, koolitusjuht, praktikajuhendaja, koolitaja

Mag.iur, Akadeemia Nord õigusteaduskond

Eesti Massaazi- ja Teraapiakool: massöör tase 5 massöör

Sternum OÜ refleksoloogia koolitus 2a.

Idamaiste massaazisuunade õpetus.

Täiskasvanute täiendkoolitaja kutse tase 5.

Teenused: https://ommassaaz.ee/massaaz/hinnakiri/

 

 

Füsioterapeut, massöör Vladimir Tsimmermann

Füsioterapeut, massöör

Kohtla-Järve meditsiinikool, Üldõde

M.I.Massaažikool kutseõpetaja

Tallinna Ülikool, kutsepedagoogika

Tartu Ülikool, füsioteraapia

Tartu Ülikool, Pärnu Kolledž, Rehabilitatsioonimeeskondade spetsialist.

 

Teenused:

Füsioteraapia

Klassikaline massaaž

Situatsioonipõhine massaaž

Tugiliikumisaparaadi hindamine, liikumisharjutuste andmine jm

Kinesioloogia

Segmentmassaaž

Spordimassaaž

 

Füsioterapeut Silvar Türk

Pakub füsioteraapia teenuseid, samuti teeb klassikalist- ja spordimassaaži, taastusravi massaaž. Füsioterapeut, kellel on meditsiiniteaduse ja ja farmaataia taust. Kõige rohkem on kogemust ja teadmisi erinevate valude valdkonnast (seljavalu, närvivalu, depressiooniga seotud valu, artroosi valu, neuroloogilistest haigustest-, depressioonist- ja ülekaalust tingitud valud, tendiniit, sporditraumad ning oskab seostada taastusravi programme erinevate spordialadega (võitluskunstid, tantsud, pallimängud jms). Teeb ka elektriravi (Elektriravi on ravimeetod, mis hõlmab erinevaid vooluliike – impulss- ja diadünaamiline vool. Nende abil saab leevendada valu, parandada vereringet, lõõgastada pinges lihaseid ehk alandada lihastoonust. Antud teraapiavormi võib kasutada nii ägeda kui kroonilise valusündroomi korral. Kasutatakse ka lihaste tugevdamiseks ja stimuleerimiseks halvatuste järgselt, operatsioonide eelselt või järgselt lihasvõimekuse säilitamiseks).

 

Töös on ette tulnud ka seda, et on tulnud lahendada keerulisemaid juhtumeid: leida haigus ja suunata vastava eriarsti juurde: enamasti on leitud probleem ja lahendus või siis vähemalt on mõni ohtlik haigus välistatud. Keerulisemate juhtumite puhul kasutab oma töös teaduskirjanduse otsingumootoreid. Teaduskirjandust lugedes on ennast kursis hoidnud toidulisandite maailmaga ning oskab öelda, millised töötavad paremini, millised kehvemini. Pakub ka toitumisnõustamist.

Tallinna Sõle Gümnaasium – Tallinna Lilleküla Gümnaasium – Tallinna Mustamäe Gümnaasium – Tartu Ülikool, Arstiteaduskond, farmaatsia diplomiõpe – Tartu Ülikool, Arstiteaduskond, Mikrobioloogia Instituut, mikrobioloogia doktorantuur.

 

Osteopaat: Kersti

Osteopaatiline kehakorrelatsioon, ülemine ja alumine kehapool, näo osteopaatia, vistseraalne osteopaatia jpm.

 

Kõigi meie tegemiste kohta saate lugeda meie kodulehelt.
Küsimuste korral saata mail info@ommassaaz.ee või infotelefonil 5518848.

OM Massaazi pere

Asutajast

Kätlin

firma juht- ja massöör/koolitusjuht/koolitaja

Olen Om Massaaži asutaja ja massöör. Kõige olulisemaks pean oma teekonnal teiste aitamist ja massööri tööst olen leidnud selleks ühe suurepärase väljundi. Oma teekonnal olen õppinud Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolis, õppinud refleksoloogiat Sternum OÜ-s ja erinevaid tervendavaid meetodeid.

Massaaži ülesandeks on kaasa aidata keha taastumisele ja lõõgastumisele. Massaaž olgu alati kasulik ja mõnus. Lemmikmassaažiks on klassikaline massaaž sest kiire elutempo tingib kiireid lahendusi ka lõõgastumiseks, annab kiire ja efektiivse tulemuse. Klassikaline üldmassaaz on mõnusalt põhjalik kogu keha massaaž mis töötleb läbi kõik vajalikud lihased, mida pikem on seanss, seda põhjalikumalt saab kehale läheneda. Massaaž olgu sügav ja pigem rahuliku tempoga. Kiire ja pindmine spordi massaaž sobib peamiselt siis kui vaja minna võistlustele, kui eesmärgiks ei ole lõõgastus vaid pigem keha toniseerimine.

Massaaž aitab võidelda stressiga, ennetada haigusi, parandada üldist füüsilist vormi, aitab kaasa ainevahetusprotsessidele jpm.  Massaažist on abi väga paljude tervisehädade korral, aitab toetada treeninguid, säilitada vormi ka siis kui treeningus ei käida, aitab välja tulla sporditraumadest jpm. Massaažist ja füüsilistest mõjutusvahenditest pean tähtsamaks meelrahu saavutamise oskust mis on hea füüsilise ja vaimse tervise alustala.

Massaazi või teraapiasse tulles püüame koos mõista mis on peamine probleem, mis on selle põhjus ja soovi korral tegeleda põhjusega või lihtsalt nautida lõõgastavat massaaži. Lemmikmassaaziks on Lomi-Lomi Nui massaaz ja aroomimassaaz. Iga nädalaselt aga saan alati 1,5 h klassikalist üldmassaazi mis on nädalase tööpinge maandamiseks asendamatu. Lisaks tegelen meditasiooni jm praktikatega mis käivad tasakaalustamisprotsessi juurde. Massaaž on suurepärane!

Oleme avanud 2 massaažituba aadressidel Haabersti 5 ja Laki 19, Tallinnas ning asutanud OM Massaazi Tervise- ja Heaolu Koolituskeskuse kus õpetatakse väga erinevaid massaaze- ja keha- ja meeleteraapiaid. Olete väga oodatud!

Ootan Teid massaaži siis kui vaevab mõni tervisemure või siis kui vajate lihtsalt mõnusat lõdvestavat olemist.

Share This