Kanepist nuustik õlavöötme- ja selja mugavaks puhastamiseks

Intensiivne kuiv kanepi harjamise puhastus nuustik/käsn on õlavöötme ja selja harjamiseks ning mõeldud kas kuivharjamiseks või ka dushi all keha pesemiseks. Väga mugav neile kelle käed ei paindu selja tagust piirkonda pesema. Kvaliteetne ja looduslik materjal tagab hea puhastuse kvaliteedi.

Kuivharjamise hari võimaldab:

Kuiv harjamine muudab naha pehmemaks ja siledamaks, on massaaži eest ka neile kellel ei ole näidustatud teha massaaži. Sobib ka lastele. Hari on väga kvaliteene, valmistatud kanepi taime harjastest, naturaalne ja tervislik.

– Võib aja jooksul vähendada tselluliiti

– Vähendab surnud naharakke

– Tugevdab immuunsussüsteemi

– Muudab naha siledamaks ja hoiab ära vananemise varajased nähud

– Parandab lihaste kvaliteeti

– Soodustab vereringet ja ainevahetust

– Aitab kaasa paremale seedimisele

– Värskendab ja uuendab nahka

Kasutamine: Kuivhari on ette nähtud kasutamiseks kuival nahal. Kasuta kehaharja enne pesemist. Harjake nahka ringjate liigutustega. Harjake alati suunaga alt üles südame suunas. Harjamist alusta jalatallast, pahkluudest ja liikuge ülespoole. See hari on mugav ka selja piirkonna töötlemiseks sest tal on kahes otsas plastik käepide.

Korda kuivharjamist iga päev või kord nädalas

Protsess võtab umbes 15 minutit. Parimate tulemuste saamiseks kasutage kuivharja iga päev, eelistatavalt hommikul. Tselluliidi vähendamiseks / eemaldamiseks peate piirkondi harjama kaks korda päevas 5-10 minutit.

Hoiatus: tundliku või kahjustatud naha kuivharjamisega olge ettevaatlik.

Ärge unustage keha niisutada pärast kuivharjamist ja pesemist. Ka kehakreem imendub nahka paremini  pärast kuivharjamist.

Tootja: Riffi, Saksamaa

 

 

15.00