Kuum Sorig kompressiteraapia Zathi- Dukpa stressi leevendamiseks

Kuum Sorig kompressiteraapia- tõhus vahend stressi leevendamiseks (ravimtaime padjakesed)

Sorig Horme stressiteraapia ravimtaime padjakesi kasutatakse kuuma kompressina stressi (tuuleenergia) punktide soojendamiseks/kuumutamiseks ja stimuleerimiseks kehal. Sathi Dukpa on koostatud Tiibeti meditsiini raviteadusele tuginedes. Juhend punktide asukohast kehapinnal on fotona kaasas.

Seda kuuma õli ravi on Tiibeti traditsioonilises meditsiinis on praktiseeritud juba iidsetest aegadest. See on tõhus meetod rLung ehk tuule (stressi) häirete tasakaalustamiseks.

Tuule tasakaalutused võivad väljenduda järgmiste sümptomitena: ärevus, paanika, põhjendamatu kurbus, unetus, palju mõtteid, jäsemete jäikus, vertiigo, minestus, turjapiirkonna probleemid, kaela kangus, südame puperdus, hallutsinatsioonid, tinnitus jne.

 

Mõeldud stressi ja depressiooni raviks ja ärevuse vastu. (tuuleenergia tasakaalustamiseks mis rahustab nii meelt kui keha.

Kasutamine:

Soojendage aroomilambis või potis spetsiaalset Sorig stressiõli või võid ja oodake kuni see on piisavalt kuum. Asetage padjake kuumutatud õli sisse, pigistades kotikest, et kotikesest imenduks ravimtaime segu õlisse. Võtke see välja, veenduge käe seljal, et õli ei oleks keha pinna jaoks ohtlikult kuum ja pange see tuuleenergia punktidele. Hoida kuni tunnete kuumust, välige põletamist.  Kuumutage igat punkti seni kuni kotike on kuum umbes viis minutit.

Punktid:

Horme teraapias kasutatakse peamiselt eelkõige viite punkti ehk viit tuule väravat. Üks pealae keskel (juuste piirist üks käelaba laius üles kus on lõgeme koht), kaks peopesadel ja kaks jalataldade keskel ja teistes punktides. Kõik punktid on joonistatud kaasas oleval fotol, kui problem nt pearinglusega võite teha vaid punkte pea piirkonnas. Peale teraapiat võib õli kergelt masseerida naha sisse. Ühe kotikesega võib teha umbes kolm korda sama protseduuri. Teraapiat võiks konsulteerida tiibeti raviarstiga sest nt pearinglusel on erinevaid põhjuseid, kui õliteraapia aitab siis tegu tuuleprobleemiga aga kui mitte võib tegu olla vererõhuhäirega ja sel puhul on ravi teine. OM Massaažisalongis on võimalik registreeruda Tiibeti arsti vastuvõtule meie kodulehel.

Koostis:

Purustatud muskaatpähkel (Myristica fragrans), harilik köömen (Carum carvi), harilik seesam (Sesamum indicum).

Netokogus: 10 ravimtaime kotikest.  

Saadaval e-poes ja OM Massaažtoas kohapeal. Soovitame esimesel korral lasta teha teraapia meie Tiibeti arstil.

Tootja: Tiibeti Meditsiini- ja Astroloogia Instituut Men Tsee Khang, India.

HUILE - Ancienne Thérapie Huile Chaude Tibétaine / Sorig HORMEY-CHOETHAP

20.00