Sügisene tervitus OM Massaažilt

30. september 2021

Hea klient

Tuletame meelde, et täna on  kuu viimane päev aktiveerimaks Stebby pileteid ja juba homme saab soetada uusi pileteid!

UUS! Sellel kuul pakume ka kosmeetilist näomassaazi, massöörid Kätlin ja Chris Marie. Soovi korral ka ripsmete, kulmude värvimine ja puhastus.

Aja saab broneerida kodulehel alates 18. okt.

UUS!

Alates 18 okt pakume ka kosmeetik, maniküür- pediküüri teenuseid. Kosmeetik Sille. Pakkumises: Spa pediküür( jalavann soolade, äädika ja õlidega, jalgade raspeldamine,skalpelli töötlus kui tarvis, küüne nahad korda, küünte lõikus, viilimine, küünte lihvimine tavaviiliga või poleerimine vastavalt vajadusele, jalgade koorimine himaalaja soola koorijaga, jalgadele Käina ravimuda, kreem põlvedeni, salv jalapõhja, küünenaha õli küüntele, väike massaaž- 2h. Pediküüris ja maniküüris ei kasutata ühtegi keemilist toodet nagu nt küünelakid. Vaid puhtad allergiavabad looduskosmeetika tooted.

Pediküür- kõik sama elemendid, vaid koorimist, muda, väikest massaaži ei ole lisatud, aeg 1h 30 min.

Võimalik nö tavamaniküür 30 min pediküüriga kaasa (kätevann, küünenahad korda, küünte lõikus, viilimine, küünte poleerimine, küüneõli, kreem väike massaaž.

Sille pakub ka Lomi Hawaii massaazi 2h hinnaga 100 eurot.

Hea uudis on see, et Tiibeti arst saabub juba järgmisel nädalal ja hakkab vastuvõtte tegema kaheksandast oktoobrist! Vastuvõtu hind on 60 eurot ja tasuda saab kohapeal sularahas. Aja tyhistamiseks palume saata teade 24 h enne tel 5518848. Muul juhul peame esitama arve teile tagantjärgi. Palun tehke broneeringud meie kodulehel ommassaaz.ee. Jätame endale vabaduse teie broneeringuaegu tõsta ja muuta kuna kui vajate tõlki pean doktori graafiku kooskõlastama enda omaga. Palume kannatust, soovijaid on palju. Arst teeb ka Tiibeti massaazi. Koju tulemise teenus maksab Tiibeti arstil 85 eurot tund koos sõidukuluga. Iga järgnev tund 60 eurot. Kodu puhastamise rituaalpalvete lugemine, pulsidiagnostika, nõustamine. Toimuvad ka loengud millest teavitame teid lähiajal. Arst viibib eestis kuni 6. veebruarini, soovitame aja panna kohe kuna enne lahkumist oleks vaja veelkord tagasi tulla visiidile.

 

Värsket sügiseaega soovides,

Teie OM Massaaž

Liitu meie uudiskirjaga

Oled alati kursis meie uudistega.

    Share This