OM Massaaži veebruari uudiskiri

28. jaanuar 2021

Hea klient

Kuu on lõppemas. Ära unusta soetada jaanuari lõpus jaanuari kuu Stebby massaažipileteid ja teha broneeringud neil kes detsembri lõpus piletid ostsid sest need aeguvad veebruari lõpus, kuna aga massaažiaegu on vähe siis broneerides saame piletid kasutatuks märkida ja pole ohtu, et te ei saa aega enne kui piletid aeguvad. Veebruari piletite soetamisel tehke broneeringud aegsasti.

UUS!

1.Veebruari lõpus/märtsi alguses avame uue massaažitoa Kakumäel! Räime tänaval, Kakumäe ranna vahetus läheduses. Varsti saadaval ka massaažiajad. Jälgi infot kodulehel.

2. Nüüdsest meil ka osteopaatia teraapia!

3. Avatud uued õhtused ajad veebruaris, märtsis!

Kuna õhtusi aegu nappis siis nüüdsest on Haabersti massaažitoas tööl lisaks kaks uut massööri: nooremmassöör Tristani kelle vastuvõtu ajad on T, N kl 16- 21.00 ja P 12-17.00. Tristan teeb klassikalist massaaži ja on äsja lõpetanud klassikalise massaaži õppe. Toetame noormassööre!

Massöör Kersti kelle vastuvõtu ajad on: E,K, R kl 15.00-20.00 ja L kl 11.00-16.00. Kersti teeb teeb osteopaatilist korrektsiooni koos klassikalise massaažiga; pea-, kael-, turi massaaži ning jala- ja jalatalla massaaži osteopaatilise ja klassikalise massaaži võtetega ning Hawaii Lomi- Lomi Nui massaaži.

Kersti on osteopaatia huviline klassikalise massaažikooli taustaga kogemustega massöör. Kersti osteopaatiast: “Osteopaatia on keha erinevate struktuuride pingetest vasbastamine. Osteopaatia aitab kõrvaldada keha erinevate struktuuride pingeid, on mõeldud keha enesetervendamisvõime sujuvaks toimimiseks. Osteopaatia jaguneb kolmeks suuremaks haruks, millest strukturaalne hõlmab luid, liigeseid ja fastsiaid, vistseraalne rinnaõõne-, kõhuõõne ja väikevaagna organeid ning kraniosakraalne kolju, ristluud ja lülisammast. Kõige põnevam on osteopaatia kosmetoloogias mille võtted ei tundu kõige meeldivamad sest on intraoraalsed ehk suusisesed, kuid on uskumatult tõhusad näo sümmeetria ja toonuse taastamisel ning isegi lõualiigeste probleemide korral.”

Osteopaatia põhimõtted

1. Keha on tervik.
2. Struktuur ja funktsioon on vastastikuses sõltuvuses.
3. Kehal on omadus ennast kaitsta ja parandada.
4. Kui normaalne kohanemisvõime on häiritud või välised mõjurid takistavad keha eneseregulatsiooni, võib areneda haigus.
5. Kehavedelike vaba voolamine on tervise säilitamise aluseks.
6. Närvid mängivad olulist rolli kehavedelike voolamise kontrollimisel.
7. Osteopaatiliste manipulatsioonide ülesanne on kõrvaldada mehaaniline surve pehmetele kudedele nt närvidele ja luua võimalus närviregulatsiooniks, kehavedelike ringluseks ja seeläbi tervenemiseks.

Tegemist on ääretult põneva teraapialiigiga mis väärib proovimist ja kogemist! Osteopaatia on kiropraktika ja manuaalteraapia kõrval kõige enam inimkeha keerukust arvestav peenetundeline tööriist inimkeha omapärade korrastamisel. Osteopaatilise ravi eesmärgiks on taastada keha normaalne liikuvus, koordinatsioon ja rüht.
Ravi on lihtne ja peaaegu valutu, sest klassikalise osteopaatia puhul ei kasutata nn kiireid löögitehnikaid. Osteopaat kasutab jäseme või keha kaalu koos erinevate liigutustega oma teraapia tegemisel. Osteopaat liigub viiel eri tasandil,milleks on nahk,vedelikud,lihalkiled ehk fastsiad, lihased, luud. On valutu ja hoiab ära hilisemad valud.

Näidustused osteopaatia tegemiseks:
Lülisamba mehaaniliste funktsioonihäiretega seotud probleemid- 90% kõigist tugi-liikumisaparaadi probleemidest;
Kaela- ja peavalu (migreen), pearinglus, lõualiigese-, õla- ja käevalu, karpaal­kanali sündroom, meeleelundite vaevused (kuulmise, nägemise nõrgenemine).
Selja- ja roietevalu, valu rinnakus, valu südame piirkonnas, arütmia.
Jalga kiirguv valu (ishias), õndraluuvalu, puusa-, põlve- ja pöiavalu, lihase­valud, siseelundite vaevused (kõhuvalud, menstruatsioonihäired, kõhukinnisus).
(Spordi) ülekoormussündroomid – nn tennisisti ja golfimängija küünarnukk, muud samalaadsed kõõluste kinnituskohtade probleemid.

 

Olete oodatud meie juurde peitu külma eest!

Teie,

OM MASSAAŽ

 

Liitu meie uudiskirjaga

Oled alati kursis meie uudistega.

    Share This