Novembrikuu uudised

30. oktoober 2022

Novembri OM Massaažitoa uudiskiri

Hea massaažiklient

Tuletame meelde, et on viimane päev kasutusse võtta oktoobrikuu Stebby piletid ja broneeringud teha novembri piletitele, eriti kui on soov saada õhtusi aegu. 22-28 nov puhkame, muud ajad on teile vabad broneerimiseks. Kuna õhtused ajad on väga populaarsed, otsustasime pikendada oma lahtioleku aegu novembris ja detsembris kella 20.00ni ja oleme nüüdsest avatud ka laupäeviti 10-15.00. Pühapäeviti töötame vaid kokkuleppel.

Sellel kuul on meie uudisteenuseks koerte massaaž. Koera massaaž kestab tund aega, selle maksumus on 55 eurot. Koer võiks olla rahulik, kindlasti ei tohiks ta olla agressiivne.

 

Koera massaaž on mõeldud oma lemmikloomale heaolu ja tervise kinkimiseks.

Üldmassaažis masseeritakse terve koera keha ja töötlemist saavad kõik lihasgrupid, kõõlused ja liigesed. Lisaks kuuluvad sinna juurde ka venitused. Kui koer peab teatud perioodi püsima piiratud liikumisel siis aitab massaaž hoida lihastoonust ja konditsiooni. Koertel, kes põevad liigeste haigusi, aitab massaaž enne liigutamist kiirendada lihaskoes verevoolu ja toitainete liikumist ning säilitada pehmekoe elastsust. Koerad, kes kannatavad krooniliste lihaspingete all, aitab massaaž lõõgastada ja vähendada ebamugavustunnet ning lihaspingeid. Massaaž mõjutab koeri nii füüsiliselt kui ka psüühiliselt, vähendades stressi ja lõdvestades lihaseid. Sobib igas vanuses koerale. Koer peaks olema terve. Peale operatsiooni või rasket haigust konsulteerida kindlasti koera raviarstiga.

Massaaži võiks kasutada ka pärast võistlusi, treeninguid, reise või mõne muu stressirikka situatsiooni järgselt kuid siis tehakse teise iseloomuga ja lühiajalist massaazi. Lihasvalulikkus algab koertel tavaliselt soorituse järgselt ja vahel alles ka järgneval päeval. Massaaž on võimalik meetod valulikkuse vähendamiseks. Massaaž tõstab teie lemmiklooma elukvaliteeti ja annab heaolu ja rõõmutunnet.

Saame tulla massaaži tegema ka koera juurde koju kus koer tunneb  end  turvaliselt ja on vähem pinges. Koer võiks olla enne massaaži söömata. Samuti peaks koer peale seanssi vähemalt 2 h olema toas soojas, selleks, et keha massaažist taastuks ja külma ei saaks.  Massaaž on koera kehale suur koormus – veri hakkab kiiremini liikuma mis võrdub tempoka jooksuga. Peale massaaži on koer tavaliselt väsinud. Algul võib koer olla pisut umbusklik sest katsutakse ka kohtadest mis võivad olla valulikud, hiljem on koerad lõdvestunud sest teavad, et ees on ootamas lõõgastus. Igal järgmisel korral on koer usaldavam ja laseb ennast rohkem masseerida. Massaaži käigus kasutatakse vajadusel ka eeterõlisid.

Massaazi tehakse koertele nädalavahetuseti nii Haabersti kui Muraste massaažitoas, nädala sees vaid õhtuti alates 16-19.00. Murastes on ka oma aed kus koer saab enne pisut joosta. Massaaž kestab tund aega. Koju tulemisel lisandub massaaži hinnale kohale tulemise tasu 15 eurot.

Teie,

OM Massaaž

Liitu meie uudiskirjaga

Oled alati kursis meie uudistega.

    Share This