Infokiri: MUSTA REEDE PAKKUMISED, JÕULUKS KINKEKAARDID, E-POOD

27. november 2020

MUSTA REEDE PAKKUMINE STEBBY KESKKONNAS: AROOMIMASSAAZ  1 h ja 1,5 h -20%. Musta reede pakkumine kehtib kuni 26.11.2020 – 30.11.2020 ja selle leiab Stebby OM Massaazi lehelt kampaaniate alt.

Tavaklientidele musta reede pakkumisena võimalik osta kõiki teenuseid -10% tasudes kuni 30.11.2020 k.a.

Jõulukuuks pakume kõigile huvilistele toredaid jõulutmeelelolulisi KINKEKAARTE summades 30-250 eurot. Saab osta koha peal kui ka meie uuest e-poest ommassaaz.ee/pood ja üllatada oma lähedasi mõnusa kingiga.

Peatselt e-poes ka teisi esemeid nagu massaaziharju, tselluliidi harju õli jm kingikraami jõulukotti.

Kuu hakkab lõppema, ärge unustage osta novembri pileteid ja broneerida aegu detsembriks!

Massaazidele on võimalik nüüd broneerida ka Massöör 2 teenindaja alt kes teostab klassikalist massaazi, mee massaazi, laavakivi massaazi ja Tiibeti Kunye massaazi! Sellega seoses teatame, et uus massöör töötab 9.00-21.00 v.a esmaspäev ja juurde on tekkinud ka õhtuks vabasid aegasid, broneerige julgelt!

Kuni detsembri alguseni viibib Eestis ka Tiibeti arst, kõik kellel oleks vaja temaga kohtuda broneerige palun aeg massöör Kätlini alt. Arst sõidab detsembris koju ja viibib eemal mitu kuud nii, et kasutage võimalust tema külastamiseks diagnostikasse ja massaazi nautimiseks. Tema juurde saab massaazile broneerida Massöör 2 konto alt.

Teie OM Massaaz

 

Liitu meie uudiskirjaga

Oled alati kursis meie uudistega.

    Share This