Emadepäeva kinkekaart

10. mai 2023

Armas klient,

Emadepäev on juba ukse ees ja saate enda ema rôômustada OM Massaaži emadepäeva armsa kinkekaardiga. Kaardi saate kätte Haabersti 5, Tallinna salongist.

Kaunist emadepäeva kõigile emadele!

 

UUS!

22. maist alustab meie salongis esmaspäeviti 10- 20.00 vastuvõtte füsioterapeut Silver Türk (https://www.etis.ee/CV/Silver_T%C3%BCrk/est), kes pakub füsioteraapia teenuseid, samuti teeb füsioteraapilist taastavat ravimassaaži-, klassikalist-, ja spordimassaaži. Füsioterapeudil on meditsiiniteaduse ja farmaatsia taust. Kõige rohkem on kogemust ja teadmisi erinevate valude valdkonnast (seljavalu, närvivalu, depressiooniga seotud valu, artroosi valu, neuroloogilistest haigustest-, depressioonist- ja ülekaalust tingitud valud, tendiniit, sporditraumad ning oskab seostada taastusravi programme erinevate spordialadega (võitluskunstid, tantsud, pallimängud jms). Teeb ka elektriravi.

Tema töös on ette tulnud ka keerulisemaid juhtumeid: leida haigus ja suunata vastava eriarsti juurde: enamasti on leitud probleem ja lahendus või siis vähemalt on mõni ohtlik haigus välistatud. Keerulisemate juhtumite puhul kasutab oma töös teaduskirjanduse otsingumootoreid. Teaduskirjandust lugedes on ennast kursis hoidnud toidulisandite maailmaga ning oskab öelda, millised töötavad paremini, millised kehvemini. Pakub ka toitumisnõustamist.

Meie juures on hetkel harjutamas praktikant Katriin Tartu Tervishoiu Kõrgkoolist ja Maria Isabel. Hea võimalus broneerida nooremmassöörile aeg ja saada pisut soodsamalt massaažiteenust. Mai kuus nooremmassööri 1 h 45 eurot ja 1,5 h 65 eurot, anname uutele tulijatele hoogu!

Massöör Kätlin puhkab 26 juuni- 10 juuli, teda asendavad meie uued usinad massöörid. Kui soov juunis soov tulla Kätlini juurde siis enne Jaanipäeva on see võimalik.

Tel. 5518848

Teie,

OM Massaaž

www.ommassaaz.ee

Liitu meie uudiskirjaga

Oled alati kursis meie uudistega.

    Share This