Aasta lõpukuu uudised

29. november 2021

Tere hea klient

Meeldetuletus neile kel veel soetamata novembrikuu Stebby piletid! Detsembri pileteid saate soetada juba kolmapäeval.

Jõulu ajal oleme suletud 23-26 detsember ja aasta lõpus oleme suletud 31.dets ja 1-2 detsember. Muul ajal ootame Teid massaažidesse, refleksoloogiasse, füsioteraapiasse, spa ja iluteenustesse (manikur, pediküür ja kosmeetik). Uudsed soovitused klassikaline näomassaaž ja kosmeetiku teenused.

Tiibeti arst puhkab 15-31 detsembril. Palume kõiki kes soovisid veel enne tema ära minekut arvestada sellega, et tulla saab kuni 15. detsembrini ja jaanuaris, peale seda arst läheb Nepaali tagasi ja naaseb sügisel.

UUS! Uudse teenusena saate spordikompensatsiooni ehk Stebby pileteid soetada ka jooga individuaaltrennideks. Meil on erakordselt heameel teatada, et meie litsenseeritud joogatreener on Maaja Zelmin.

Maaja Zelmin on ka rahvusvaheliselt autoriseeritud Klassikalise jooga (baseerudes põhiliselt Kṛiṣṇamacarya jooga traditsioonile, kus prioriteediks on inimese individuaalsus ja sellest lähtuvalt siis ka harjutused) juhendaja ning ta on tegelenud aktiivselt jooga õpetamisega üle 20-ne aasta. Ta on ka rahvusvaheliselt autoriseeritud esimese tasandi Tiibeti Jantrajooga juhendaja 2005 aastal ja teise tasandi juhendaja 2010 aastal. Hetkel on ta ainus autoriseeritud Tiibeti Jantrajooga õpetaja Eestis. Ta on jantrajooga kursusi juhendanud ka Norras, Rootsis, Soomes ja Lätis.

Jooga individuaaltreening on suurepärane viis läheneda oma füüsilistele kui ka vaimsele tervisele personaalselt. Meil kõigil on erinevad käitumismustrid nii vaimsel kui füüsilisel tasandil ja vajame harjutuste tegemiseks personaalset lähenemist.  Õpetaja annab joogaharjutuste soovitusi ja vastab küsimustele, näitab ja juhendab harjutusi. Esimene treening toimub min 1,5 h. Edaspidine tunni kestvus lepitakse kokku õpetajaga. Tunnid toimuvad Haabersti 5 OM Massaaži ruumides. Soovitan kindlasti proovida! Joogatunnid toimuvad ühel neljapäeval kuus 16-20.00, esimeseks treeningupäevaks on 16. detsember. Palun registreeruda info@ommassaaz.ee või meie kodulehel, valida teenindaja valikust broneerimiskalendris Maaja.

Komm: Nooremmassöör Tristan ootab kliente detsembris klassikalisse- ja spordimassaaži 20% hinnasoodustusega!

Kaunite lumiste tervitustega,

Teie OM MASSAAŽ

 

 

 

Liitu meie uudiskirjaga

Oled alati kursis meie uudistega.

    Share This